HI TR

HoşgeldinizDİŞ SAĞLIGINIZ İÇİN PARLAK FİKİRLER

Türkiye'nin ve dünyanın en başarılı ağız ve diş sağlığı klinik markası olmak için yola çıktık.

Dental İmplantlar

Dental Implant nedir?

Dental implant diş eksikliklerinde üzerine protez yapmak için kullanılan titanyum vida sistemidir. Çene kemiğine yerleştirilen dental implantlar diş kökü gibi görev yaparlar. Tek diş eksikliklerinde, komşu sağlam dişlere dokunulmadan eksik dişi tamamlamak mümkün olabildiği gibi çoklu diş eksikliklerinde hareketli protez yerine sabit protezler kullanabilmek dental implantlar sayesinde mümkündür.

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi nedir ?

Dişlerde oluşan çatlaklar ve kırıklar, dişte meydana gelen çürükler, yanlış tedavi süreçleri, yanlış restorasyonlar sonucu dişte bulunan sinirler ve damarların canlılığını yitirmesi sonucu dişin kanallarında bulunan enfekte sinirlerin temizlenmesi, dezenfekte edilmesi ve kanal dolgu maddeleri ile doldurulmasına kanal tedavisi denir.

Lazerli Diş Tedavileri

Lazer nedir ve diş tedavilerinde ne işe yarar?

Lazer, bir elektromanyetik ışık yükselticisi tarafından üretilen yoğunlaştırılmış enerjiye sahip doğrusal hareket eden bir ışınımdır. Diş hekimliğinde bu enerji dokular içerisindeki su moleküllerini buharlaştırarak dokuyu parçalamakta kullanılır.

Dijital Anestezi

Dijital anestezi (ağrısız iğne) nedir?

Anestezik solüsyonun, kişinin doku basıncına göre ayarlanarak uygulandığı ağrısız anestezi yöntemidir.

Diş Eti Estetiği

Diş eti estetiği nedir?

Günümüzde diş eti estetiği yani pembe estetik en az diş estetiği kadar önem kazanmıştır.Doğal, sağlıklı ve hoş görünümlü dişlerin vazgeçilmezi olarak diş eti sağlığı ve düzgünlüğü ön plana çıkmaktadır.

Ağız Kanseri Teşhisi

Ağız Kanserlerinde Velscope Cihazı İle Erken Teşhis

Ağız kanserleri tüm vücudumuzda görülen kanserlerin %5’ni oluşturur. Aslında % 5 küçük bir rakammış gibi algılansa da tüm kanserlerin arasında görülme sıklığı fazla olması sebebiyle önemli ve görülme sıklığı yüksek bir yüzdedir...

Diş Beyazlatma

toplam bakım nedir?

kliniklerimizde temizlik oral hijyen eğitimi, flor uygulaması ve dil için ölçekleme uzanan kapsamlı bir diş temizleme. Biz temizlik sadece diş demiyorlar nedeni budur.

Tam Protez

Tam diş protezi nedir ?

Damaklı diş protezi olarak ta bilinen ağızda dişlerin olmadığı durumlarda yapılan, alt ve üst damaklara oturan protezlerdir.